AKLINIZDA BULUNSUN .....!!!

       Aileden kalma eşyalara, objelere yer verin İdeal bir evin geçmişi vardır. Modern kent hayatının ritmi, çarpık bir ekonomik sistemle birleşince bir süre sonra insan baba / dede evinde yaşamayı, dede topraklarını neresi olduğunu dahi bilme / hatırlama ihtiyacı duyuyor. Geçmişini simgeleyen objeler ve eşyalara sahip olup, onlarla yaşamak, geçmişe saygının da bir göstergesi. Unutmayın ki siz de ´geçmiş´ olduğunuzda sizi de yaşatacak eşyalar onlar olacak.

      Dekorasyonda aynı tornadan çıkmış kimliksiz yeni mobilyaların yerini sıcak renklerin hakim olduğu ve doğal ahşap ürünlerle bütünleştiği yaşam alanlarında, her alanda olduğu gibi bu yıl ki mimari trendlerde de eskiye dönüşün izleri görülecek. Uzun bir süredir birçok evin karakterini belirleyen birbirine çok benzeyen dekorasyon anlayışı yerini, doğal ahşap malzemeli, antik tasarımlı veya doğal eskitilmiş görünümlü, kişiye özgün ve daha öncesinde tercih edilmesi cesaret isteyen canlı ve zıt renklerin beraber kullanıldığı ürünlere bırakacak.

     Dekorasyondaki bu değişimden abartılmadan yararlanılması yada fikir oluşturmada örnek alınması dekorasyon adına bence doğru bir yol.

                                                                                                                                                     Yalçın Doğan

© 2011 Atika Eskitme Mobilya Tüm Hakları Saklıdır...